Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-03-28

Specjalista ds. Sprzedaży / Płatny Staż

Ogrodosfera.pl (N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy) Ogrodosfera (http://ogrodosfera.pl) to jeden z największych sklepów internetowych, zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych oraz architektury ogrodowej. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko: Staż płatny w sklepie internetowym Miejsce pracy: Warszawa Rodzaj pracy: Pełny etat Rodzaj umowy: Staż Min. Wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:

Staż trwa 3 miesiące i został stworzony z myślą o młodych ludziach upatrujących swoją dalszą karierę w branży e-commerce.

Zakres Obowiązków :

     Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego

     Bieżąca analiza trendów rynkowych i aktywności konkurencji

     Realizacja poszczególnych etapów zamówienia

     Przygotowanie ofert sprzedażowych

     Raportowanie wyników

Wymagania :

     Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu przez okres co najmniej 3 miesięcy

     Podstawowa znajomość oprogramowania MS Office

     Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy

     Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

     Mile widziani studenci wieczorowi/zaoczni

Oferujemy :

     Zdobycie doświadczenia w branży e-commerce. Ogrodosfera to jeden z liderów w kategorii Ogród (e-gazela biznesu 2014)

     Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrażające.

     Interesującą , pracę w jednym z działów:  handlowym,  logistycznym, marketingowym

     Umowę o staż oraz wynagrodzenie 1200 zł netto miesięcznie

     Możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@ogrodosfera.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nasza witryna: http://ogrodosfera.pl

dodane przez N.Trade

data ostatniej modyfikacji: 2017-01-10 13:42:22
Komentarze

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSB-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura