Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-02-09

Księgowa/y do Działu Należności (AR)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata gotowego do pracy na stanowisku

Księgowa/y w Dziale Należności (AR)

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • Monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • Uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • Zarządzanie należnościami oraz kontakt z dostawcami i Klientami, przekazywanie informacji o zadłużeniach
  • Rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • Udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego-warunek konieczny,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Umiejętności interpersonalne,
  • Nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowe firmie,
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

dodane przez Recruiters

data ostatniej modyfikacji: 2017-01-10 12:39:38
Komentarze

Praca w Anglii

Work_UK_220.jpg

Szkoły policealne

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
UMK_220_1.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura