Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-02-09

Asystent/ka w Dziale Księgowości z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych działu,
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • Weryfikację poprawności faktur,
  • Przygotowywanie sprawozdań i analiz na potrzeby managera,
  • Współtworzenie i optymalizację wysokiej jakości procesów w zakresie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodyscyplina oraz zdolności do pracy pod presją czasu
  • Nie wymagamy od kandydatów doświadczenia w księgowości

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

dodane przez Recruiters

data ostatniej modyfikacji: 2017-01-10 12:29:54
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura