Lider Magazynu

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach zw

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. LM/166/16

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynowanie pracy zespołu magazynierów,
  • obsługa systemów zarządzania logistyką magazynową,
  • załadunek i rozładunek wyrobów z wykorzystaniem wózków widłowych, paletowych i ręcznych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy jako magazynier,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziana praktyka w obsłudze wózków bocznych w magazynie wysokiego składowania,
  • doświadczenie i umiejętność kierowania zespołem,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego (atrakcyjny program szkoleń),
  • ciekawy system wynagrodzenia oraz pakiet socjalny.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

dodane przez Talent Partners