Operator maszyn

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach zw

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, działającą w branży elektroenergetycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Warszowice / Żory

Nr ref. OM/16

Najważniejsze obowiązki:

·         obsługa maszyn produkcyjnych,

·         kontrola i rejestracja wybranych parametrów procesu produkcji,

·         obsługa systemów wspierających produkcję.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • motywacja i chęć do pracy w dłuższej perspektywie czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane:

·         doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,

·         uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • darmowy dojazd do pracy m.in. z Pszczyny, Goczałkowic i Czechowic-Dziedzic,
  • bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy,
  • benefity gwarantowane Układem Zbiorowym Pracy oraz Funduszem Świadczeń Socjalnych,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produk

dodane przez Talent Partners