Elektryk (bez doświadczenia)

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy.
Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. E/170/16

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące utrzymanie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • dokonywanie napraw z zakresu automatyki, elektryki,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: elektryka, automatyka i pokrewne,
  • znajomość sterowników PLC (Siemens S7),
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • zdyscyplinowanie, dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.
Mile widziane osoby, które odbyły praktyki lub staże w służbach utrzymania ruchu.

Mile widziane:

  • doświadczenie / praktyki lub staże w dziale utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

  • stałą i rozwojową pracę w stabilnej, renomowanej firmie produkcyjnej,
  • profesjonalne szkolenia i możliwość zdobywania doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

dodane przez Talent Partners