Grafik / Graphic Designer

W Lemon Concept wyciskamy z głowy najlepsze pomysły, a z pomysłów najlepsze efekty. Jesteśmy agencją interaktywną, która kreatywnie wykorzystuje reklamowy potencjał Internetu, skutecznie promując marki naszych Klientów. Stawiamy na nieustanny rozwój i partnerskie podejście. Jeśli chcesz realizować ciekawe projekty w kreatywnej atmosferze – DOŁĄCZ DO NAS!

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy grafika, który czuje się swobodnie w projektowaniu materiałów na potrzeby Internetu (layouty stron www, sklepów, landing page, aplikacje, banery), a także etykiet, ulotek, identyfikacji wizualnej  i innych materiałów promocyjnych.

Zakres obowiązków:

§  tworzenie materiałów związanych z kreowaniem wizerunku marki,

§  tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych na potrzeby Internetu

§  współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

§  doświadczenie w tworzeniu materiałów reklamowych i promocyjnych na potrzeby Internetu,

§  doświadczenie w budowaniu wizerunku marki ,

§  umiejętność projektowania stron internetowych, tworzenia banerów, aplikacji i wizualizacji produktów,

§  bardzo dobra znajomość obsługi programów do tworzenia grafiki (Adobe Photoshop, Ilustrator, Indesign),

§  znajomość Usability, RWD

§  mile widziana praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS),

§  kreatywność, poczucie estetyki,

§  dobra organizacja pracy,

§  elastyczność i poczucie humoru.

Oferujemy:

§  Pozytywną, nieformalną atmosferę pracy,

§  Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania

§  bardzo dobra lokalizacja biura przy stacji Metro Daszyńskiego (ul. Giełdowa)

Zainteresowany osoby prosimy o przesyłanie CV i portfolio na adres praca@lemonconcept.pl (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

dodane przez LC_JOB