Data ważności ogłoszenia: 2016-12-14 09:50

Asystent/ka ds. sprzedaży

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla Naszego Klienta – Autoryzowanego dealera samochodowego, działającego na wielkopolskim rynku już do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku jako:

ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:  Jelonek k. Poznania

Zakres obowiązków:

Ÿ

- wprowadzanie danych do systemu firmy,

Ÿ tworzenie bazy klientów,

Ÿ zarządzanie dokumentacja działu sprzedaży,

Ÿ wykonywanie innych czynności administracyjnych.

Wymagamy:

Ÿ -mile widziany status ucznia/studenta zaocznego,

Ÿ min. dobrej znajomości pakietu MS Office,

Ÿ komunikatywności, dokładności, solidności i cierpliwości,

Ÿ umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

Ÿ zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę o pracę,

Ÿ możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Ÿ prace od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy w Jelonku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@profesja-poznan.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

dodane przez Profesja