Data ważności ogłoszenia: 2016-11-10 23:55

Programista - Centrum Technologii Kosmicznych – Zakład Teledetekcji

Lokalizacja:

Instytut Lotnictwa należy do najstarszych placówek badawczych w Europie. Oficjalnie powstał w1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy or

Instytut Lotnictwa w Warszawie

nr ref. IL/CTK/ZT/Programista/10.2016

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za półautomatyczne/automatyczne przetwarzanie zdjęć. Powyższa osoba będzie implementowała we wskazanym oprogramowaniu algorytmy opracowane przez analityków obrazu.

Co więcej, jednym z zadań będzie monitorowanie poprawności działania infrastruktury technicznej COMOZ, na którą składa się m. in. klaster obliczeniowy, magazyn danych, system wizualizacji oraz stacja odbiorcza scen satelitarnych.

Wymagania:

·         Mile widziane osoby z ostatnich latach studiów lub absolwenci kierunków technicznych

·         Umiejętność programowania w co najmniej jednym z następujących języków: C++, C#, Python, Java

·         Znajomość typów plików graficznych

·         Znajomość baz danych SQL

·         Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole

·         Terminowość, rzetelność, sumienność, kreatywność podczas realizacji zleconych zadań

·         Zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

·         Podstawowa wiedza z zakresu Systemów Informacji Geograficznej

·         Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki

Oferujemy:

·         Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ilot.edu.pl  z dopiskiem nr ref. IL/CTK/ZT/Programista/10.2016 w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji.”

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 31.10.2016.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

dodane przez EDC