Junior Frontend Developer

Lokalizacja:

Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Frontend Developer Miejsce pracy: Gliwice

Firma i-systems produkuje i dostarcza oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania OmniChannel retailing, cloud hosting czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez prężnie powiększający się zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak New Balance, Distance, Big Star, 5.10.15. czy Monnari. Więcej informacji na stronie http://www.i-systems.pl/

Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Frontend Developer

Miejsce pracy: Gliwice

 Opis stanowiska:

• wdrażanie i rozwój sklepów internetowych,
• kodowanie HTML, CSS i JavaScript,

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość HTML i CSS,
• podstawowa znajomość JavaScript,
• przynajmniej minimalne doświadczenie w kodowaniu projektów graficznych do HTML i CSS.

Oferujemy:

• ciekawą pracę,
• stabilne zatrudnienie,
• zespół ludzi, z którymi chce się pracować,
• dużo nauki,
• możliwości rozwoju w IT,
• ruchomy czas pracy,
• komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z tarasem,
• pracę na sprzęcie firmy Apple,
• dofinansowanie do karty MultiSport Plus,
• codzienne darmowe śniadania i kawa dla pracowników :)

Praca z nami to okazja do zdobycia bogatego doświadczenia oraz rozwoju swoich umiejętności. Jeśli chcesz przystąpić do zespołu ambitnych i ciekawych ludzi, rozwijać się zawodowo, to zapraszamy już dziś do kontaktu. Jeśli widzisz siebie jako część i-systems, wyślij nam swoje CV. Więcej na temat pracy w i-systems można przeczytać na stronie: http://www.i-systems.pl/firma-i-otoczenie/kariera.

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracujemy, w jaki sposób się rozwijamy i jak wygląda i-systems „od środka” zapraszamy na  stronę: Inside i-systems

dodane przez i-systems