Promotor marki w internecie

Przedstawiciel firmy Bitdefender w Polsce - MarkenFirma Marken aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju.Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę.

Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów Bitdefender, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych.
www.bitdefender.pl
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Promotor marki w internecie
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
Wymagania:

  • Głowa pełna pomysłów i asertywności w ich wyrażaniu, nawet jeśli tylko część będzie zrealizowana;
  • Znajomość poprawnej polszczyzny i tzw. „lekkie pióro”;
  • Łatwość uczenia się i rozumienia zagadnień informatycznych;
  • Dobra organizacja czasu i samodzielność;
  • Znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych - mile widziane.

Zakres czynności:

  • Realizacja kampanii marketingowych;
  • Planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie i aktualizacja baz mediów;
  • Monitorowanie działań konkurencji;