Młodszy Specjalista ds. Jakości – linia spawalnicza

ZOELLER TECH - spółka należąca do grupy Zoeller-Kipper, jednego z liderów europejskich z branży pojazdów komunalnych, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na następujące stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Jakości – linia spawalnicza Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda)

Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda)

Opis stanowiska:

·          kontrolowanie jakości produktu i procesu produkcyjnego,

·          rozwiązywanie bieżących i długoterminowych problemów jakościowych,

·          inicjowanie wszelkich niezbędnych działań naprawczych,

·          prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów dotyczących kontroli jakości,

·          współpraca z działem produkcji oraz działem konstrukcyjnym,

•     raportowanie statusu działań w ramach podległego obszaru oraz potrzeb związanych z jego doskonaleniem.

Oczekujemy:

·          min. wykształcenie średnie techniczne; specjalizacja: mechanika lub spawalnictwo,

·          znajomość zagadnień z zakresu jakości, materiałoznawstwa,

·          mile widziana znajomość procesów produkcyjnych,

·          mile widziana znajomość metody spawalniczej 135 oraz zakresu normy 5817,

·          znajomość języka angielskiego/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

·          umiejętność czytania rys. technicznych,

·          dobra znajomość pakietu MS Office,

·          umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

·          zdolność analitycznego myślenia,

·          orientacja na cele,

Oferujemy:

·          ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·          wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

·          praca w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres:rekrutacja@zoeller.pl

dodane przez Zoeller Tech