Młodszy specjalista ds. zakupów produkcyjnych

ZOELLER TECH - spółka należąca do grupy Zoeller-Kipper, jednego z liderów europejskich z branży pojazdów komunalnych

Młodszy specjalista ds. zakupów Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda)
Opis stanowiska: 
- składanie zamówień w zakresie potrzeb materiałowych, w tym koordynacja ich realizacji 
- prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami 
- kontakt z dostawcami

Oczekujemy: 
- absolwenci lub studenci ostatniego roku kierunków technicznych (specjalizacja: mechanika lub elektrotechnika) 
- mile widziane doświadczenie w zakresie: hydrauliki i/lub elektryki 
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego 
- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu 
- zdolność analitycznego myślenia  znajomości i umiejętności pracy z systemami ERP 

Oferujemy: 
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku 
- szkolenia 
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@zoeller.pl

dodane przez Zoeller Tech