Data ważności ogłoszenia: 2016-10-19 00:00

Lektor języka angielskiego

Strona www: www.ceatut.pl
Lokalizacja:

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami m.in. dzieci przedszkolnych i szkolnych a także realizacją szkoleniowych projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy lektorów języka angielskiego do współpracy od września 2016.
Dodatkowo każdy z naszych lektorów może, po odpowiednim bezpłatnym szkoleniu, w krótkim czasie nabyć uprawnienia managera edukacyjnego i brać udział w pracach rozwojowych (także w tworzeniu swojego harmonogramu zajęć na nowy rok szkolny).

Główne zadania:
- prowadzenie zajęć językowych w szkołach podstawowych - w trakcie roku szkolnego,
- realizacja zadań managera edukacyjnego (po profesjonalnym, bezpłatnym szkoleniu).

Oferujemy:
Dla lektorów języka angielskiego (po uzyskaniu bezpłatnych uprawnień managera edukacyjnego).
- pracę lektora języka angielskiego w ogólnopolskiej firmie, w pełnym, lub niepełnym wymiarze czasu,
- atrakcyjne wynagrodzenie związane z nauczaniem oraz dodatkowo z pełnieniem funkcji managera edukacyjnego,
- po okresie próbnym, możliwość uzyskania umowy o pracę w pełnym/niepełnym wymiarze czasu i samodzielnego kształtowania swojego czasu pracy i planu zajęć,
- profesjonalne szkolenia zakończone stosownymi certyfikatami, przydatnymi w dalszej karierze zawodowej,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego w ogólnopolskiej firmie,
- dla managerów edukacyjnych możliwość prowadzenia zajęć szkoleniowych w projektach unijnych za preferencyjne stawki.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą,
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- mile widziane (ale niekonieczne) prawo jazdy kategorii B i własny samochód.

Oferta dla osób z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, sierpeckiego, płockiego, ostrołęckiego, przasnyskiego, żuromińskiego.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres:t.mankowski@ceatut.pl

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Adres naszej strony internetowej: www.ceatut.pl

dodane przez CE ATUT