Praca w dziale bezpieczeństwa informacji

Blue Energy Sp. z o.o. to zespół ekspertów w dziedzinie: □ bezpieczeństwa organizacji i ciągłości działania, □ optymalizacji i zarządzania organizacją, □ wspomagania informatycznego zarządzania organizacją. Poszukujemy takich jak my zapaleńców i pasjonatów, którzy wesprą nas w sprzedaży naszych usług i narzędzi IT.

Poszukujemy takich jak my pasjonatów, którzy wesprą nasz dział bezpieczeństwa teleinformatycznego, pracując we Wrocławiu.

Zadania:

    Inwentaryzacja sprzętu komputerowego i oprogramowania

    Instalacja i konfiguracja oprogramowania

    Raportowanie

    Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych, w tym urządzeń związanych z siecią LAN i infrastrukturą telefoniczną

    Przekazywanie zagadnień i współpraca z działem teleinformatyki

Wymagania

    wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym

    znajomości systemów operacyjnych MS Windows klasy desktop na poziomie administracyjnym

    umiejętności konfiguracji MS Windows oraz aplikacji a także rozwiązywania związanych z nimi problemów

    znajomość technologii sieci LAN

    umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

    skrupulatność i dokładność

    komunikatywność

    sumienność

Co oferujemy?

    Pracę na okres ok. 1 miesiąca przy realizacji ambitnego projektu z pograniczna inwentaryzacji aktywów oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego, w kulturze partnerstwa i innowacyjności

    Pracę od poniedziałku do piątku w oparciu o umowę zlecenie

    Możliwość rozwoju zawodowego

    Możliwość dalszej współpracy w przypadku kolejnych projektów

Aplikacje zawierające CV prosimy kierować na adres mailowy: agnieszka.torous@grupablue.pl

dodane przez Blue