Kraków - Specjalista ds. Obsługi Klienta na Infolinii

Morele.net to największy w Polsce sklep e-commerce z elektroniką użytkową. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej firma z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 200 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy młodych, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu Obsługi Klienta na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta na Infolinii

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net .

Współtwórz z nami Morele.net - najszybciej rozwijający się sklep internetowy. APLIKUJ!

Zakres obowiązków:

- Telefoniczna obsługa Klienta (połączenia przychodzące od Klientów)

- Pomoc w realizacji zamówień

Wymagania

- Status studenta lub ucznia (warunek konieczny)

- Wykształcenie minimum średnie

- Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Praca w systemie zmianowym (elastyczny czas pracy, dostosowany do możliwości pracownika)

- Możliwość rozwoju i awansu do innych działów

- Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dofinansowanie do karty multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@morele.net

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

dodane przez morele.net