Junior .Net Developer

Lokalizacja:

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT specjalizującej się we wdrażaniu oprogramowania, poszukujemy osób na stanowisko: Junior .Net Developer

Lokalizacja: Janki/k. Warszawy  Zakres obowiązków:
-rozwój i wdrażaniu nowych funkcjonalności działającego systemu przy użyciu autorskiej platformy deweloperskiej- zastosowanie skryptów języka T-SQL w środowisku MS SQL Management Studio realizujących te funkcjonalności- programowanie w języku VB.NET zaawansowanych rozwiązańWymagania: Wymagania kluczowe:
- dobra znajomość języka T-SQL- dobra znajomość VB.NET- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się na piśmie
Mile widziane:
- podstawowa znajomość ASP.NET- podstawowa znajomość C#.NET Proponowane widełki finansowe: 4000-8000 pln brutto   Poszukujemy również osób nie posiadających komercyjnego doświadczenia, a także studentów i absolwentów kierunków informatycznych. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: p.buze@profas.com.pl

dodane przez profasnet