LAKIERNIK PROSZKOWY - Sosnowiec

Lokalizacja:

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: LAKIERNIK PROSZKOWY (Miejsce pracy: Sosnowiec, woj. śląskie)

OBOWIĄZKI:

  • malowanie / lakierowanie detali produktu zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • przygotowywanie farb i sprzętu
  • nanoszenie powłok lakierniczych
  • obsługiwanie transportu wewnątrz lakierni
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych
  • prowadzenie ewidencji użytych farb proszkowych

WYMAGANIA:

  • status ucznia/ studenta - mile widziany
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie
  • 10 zł netto/h
  • odzież roboczą

KONTAKT:

EuroKadra S.A.
tel. 506 365 767
email: m.prucnal@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: m.prucnal@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: LAKIERNIK PROSZKOWY

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra