Operator produkcji w drukarni

Agencja Pracy Eurokontakt (nr lic. 1109) poszukuje do pracy na terenie Francji osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI W DRUKARNI

Obowiązki:
•    Praca na produkcji w drukarni opakowań dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego;
•    Obsługa maszyn produkcyjnych w drukarni – montaż i ustawianie;
•    Kontrola jakości wydrukowanych produktów;
•    Ddbanie o utrzymanie czystości w miejscu pracy oraz konserwacja części maszyn drukarskich.

Oczekiwania:
•    Doświadczenie w pracy jako OPERATOR PRODUKCJI;
•    Mile widziane doświadczenie na produkcji w obszarze obsługi maszyn produkcyjnych;
•    Gotowośc do odbycia szkolenia z obsługi maszyn drukarskich;
•    Prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem;
•    Mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:
•    Zakwaterowanie
•    Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: twojapraca@euro-kontakt.eu  lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 570 358 344
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

dodane przez Eurokontakt