Opiekun relacji z klientami wewnętrznymi łańcucha dostaw

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Aktualnie dla naszego Klienta jednego z czołowych operatorów sieci komórkowej poszukujemy:
Lokalizacja:

Jeśli:
    zastanawiasz się jak możesz rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał
    chcesz pracować w Dziale Zarządzania Projektami

To szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:
•    Koordynacja i organizacja spotkań z Klientami wewnętrznymi
•    Sporządzanie podsumowań po spotkaniach
•    Współpraca z Product Managerem działu oraz innymi departamentami spółki
•    Wykonywanie prostych obliczeń i zestawień danych oraz przygotowywanie prezentacji
•    Obsługa przepływu korespondencji mailowej pomiędzy działami

Wymagania:

•    Komunikatywność
•    Umiejętność organizowania i współprowadzenia spotkań
•    Konsekwencja w dążeniu do celu i asertywność
•    Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja,
•    Umiejętność analityczne oraz systematyczność
•    Dobra znajomość Excela, Worda, PowerPoint
•    Znajomość obsługi poczty Outlook.
•    Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

•    Umowę o pracę tymczasową
•    Wynagrodzenie podstawowe: 16 zł brutto/h
•    Szkolenia i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie z branży IT/Telco
•    Prace w godzinach 9:00 - 17:00

Respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji.
Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV
wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres mailowy:
praca.warszawa@gigroup.com
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.'

dodane przez Urszula