Data ważności ogłoszenia: 2016-07-15 23:55

Pracownik Restauracji

Nr. Ref.: PL/PR/0516 Miejsce pracy: Szczecin, Międzyzdroje, Świnoujście
Obowiązki:• pełna obsługa klienta• obsługa kasy fiskalnej• przyjmowanie i przygotowywanie zamówień• dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:• mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna• dokładność i uczciwość• komunikatywność oraz miła aparycja
Oferujemy:• atrakcyjne wynagrodzenie• elastyczny grafik• pracę z dynamicznym zespołem w miłej atmosferze• zdobycie zawodowego doświadczenia
KONTAKT rekrutacja@personel-logistic.com
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV mailem na adres podany powyżej z dopiskiem treści maila: Pracownik Restauracji - Miejscowość  Nr. Ref.: PL/PR/0516
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Agencję Technik z siedzibą w Szczecinie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.
Informujemy iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez Technik