Data ważności ogłoszenia: 2016-06-09 09:10

Asystentka ds. Administracji (j.niemiecki)

Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i nie boją się nowości. Dołącz do GRUPY ATERIMA i rozwijaj się razem z nami!

  • jesteś studentem lub absolwentem i dysponujesz wolnym czasem przynajmniej 30 godzin w tygodniu
  • mówisz w języku niemieckim przynajmniej na poziomie B1 i chcesz go dalej rozwijać
  • chcesz poszerzać swoje kompetencje
  • jesteś gotowy/a do pracy administracyjno-biurowej
  • lubisz rozmawiać przez telefon
  • jesteś pomocny/a, zmotywowany/a i chętny/a do działania
  • chcesz związać się z firmą na dłużej
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • kontakt telefoniczny z Opiekunami wyjeżdżającymi do Niemiec
  • wsparcie w zakupie biletów, pomoc organizacyjna i logistyczna
  • utrzymywanie przyjacielskich relacji z osobami przebywającymi w Niemczech
  • udział w nowym projekcie realizowanym przez Dział Niemiecki
  • wykonywanie zadań administracyjno-biurowych na zlecenie Zespołu
  • codzienny kontakt z językiem niemieckim w różnych sytuacjach zawodowych
Naszym pracownikom oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • ciekawe, różnorodne zadania, nie pozwalające się nudzić
  • możliwość rozwoju kompetencji w zarządzaniu projektem
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające do roli
  • wsparcie i pomoc ze strony Zespołu
  • zniżki u partnerów w C.H. Bonarka
  • świetną atmosferę i pyszną kawę prosto z naszego ekspresu :)

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o aplikowanie na adres mailowy: kariera@aterima.pl

dodane przez Aterima