SPECJALISTA ds. OBSŁUGI KLIENTA - Gliwice

Lokalizacja:

Agencja Pracy Eurokadra SA (nr cert. 8252) dla swojego Klienta lidera w branży logistycznej poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisku: SPECJALISTA ds. OBSŁUGI KLIENTA (Miejsce pracy: Gliwice, woj. śląskie)

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa Obsługa Klienta Biznesowego w zakresie usług Logistyki Kontraktowej
  • przyjmowanie i administracja zleceń
  • obsługa reklamacji
  • wystawianie faktur sprzedażowych oraz generowanie specyfikacji do obciążeń
  • udział w inwentaryzacji oraz rozliczeniu jej wyników
  • raportowanie do Klientów oraz na potrzeby wewnętrzne Firmy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • ukończenie szkoły o profilu ekonomicznym
  • znajomość branży logistycznej lub spedycyjnej
  • bardzo dobra znajomość Excela, Worda
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju poprzez realizowanie ambitnych i pełnych wyzwań zadań
  • pracę w zgranym zespole
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT:

EuroKadra S.A.
tel. 506 365 767
email: m.prucnal@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: m.prucnal@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: SPECJALISTA ds. OBSŁUGI KLIENTA

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra