Data ważności ogłoszenia: 2015-12-20 23:00

Kosztorysant Instalacji AKPiA (w zakresie instalacji HVAC)

KLIMAT SOLEC oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych. W szczególności firma oferuje:
- projektowanie, montaż oraz serwis nowych instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania łącznie z instalacjami towarzyszącymi oraz pełną automatyką,
- modernizację oraz naprawę istniejących sieci w celu optymalizacji kosztów,
- produkcję pełnej gamy elementów wentylacyjnych.

Firma KLIMAT SOLEC Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

KOSZTORYSANT INSTALACJI AKPiA

(w zakresie instalacji HVAC)

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Nr ref. 54BK

Obowiązki:

-        wstępna weryfikacja projektów,

-        sporządzanie koncepcji projektowej na potrzeby przygotowania oferty,

-        sporządzanie przedmiarów robót,

-        sporządzanie kosztorysów ofertowych i wykonawczych,

-        kompletowanie oferty.

Wymagania:

-        wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów,

-        znajomość urządzeń AKPiA i rynku automatyki,

-        umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,

-        umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA,

-        umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

-        umiejętność pracy w zespole,

-        kreatywność, samodzielność,

-        dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

-        możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,

-        doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,

-        pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,

-        stabilne zatrudnienie.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacjka@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

dodane przez Klimat Solec