Pracownik administracyjny (m/k)

Strona www: trenkwalder.com.pl
Lokalizacja:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: ADMIN/GEB/0715

OBOWIĄZKI:
- zapewnienie obsługi administracyjno-gospodarczej pracowników zakładu zatrudnionych na stanowiskach nierobotniczych oraz na stanowiskach robotniczych, emerytów i rencistów, byłych pracowników,
- organizowanie pracy personelu obsługi oraz nadzór nad utrzymaniem czystości w obiektach i pomieszczeniach zakładu,
- organizowanie zapotrzebowania firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura,
- odbiór zamówionych i dostarczonych materiałów biurowych i higieniczno-sanitarnych od dostawców,
- prowadzenie całości spraw związanych z pracą sekretariatu w przypadku nieobecności asystenta/asystentki dyrektora,
- pomoc w bieżących pracach sekretariatu,
- organizacja oraz nadzór spotkań biznesowych.

WYMAGANIA:
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (płynnie w mowie oraz piśmie),
- mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,
- wykształcenie min. średnie maturalne, mile widziane wyższe,
- umiejętność pracy w grupie,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, mile widziana znajomość SAP),
- umiejętności analitycznego myślenia,
- dokładność, systematyczność, samodzielność,
- dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
- miłą atmosferę w miejscu pracy,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Bielsko-Biała 43-300, ul. Leszczyńska 6
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner