Monter łączników elektrycznych (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kórnik

Nr ref.: BEKm/POZ/0715

OBOWIĄZKI:
- praca przy linii produkcyjnej,
- montaż drobnych elementów,
- bieżąca kontrola wyrobów.

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność do pracy w okresie letnim (lipiec-sierpień),
- zdolności manualne,
- dokładność, skrupulatność,
- mile widziane wykształcenie średnie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra kondycja fizyczna.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- zatrudnienie na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia,
- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej w systemie 3-zmianowym,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner