Pracownik przy inwentaryzacji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: CAAP/POZ/0715

OBOWIĄZKI:
- liczenie towaru w sklepie.

WYMAGANIA:
- gotowość do pracy 28.07.2015 r. w godzinach nocnych,
- mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach.

OFERUJEMY:
- umowę-zlecenie,
- pracę 28.07.2015 w godzinach 20:40 - 4:00,
- pracę na terenie galerii handlowej w centrum Poznania
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner