Kierowca samochodów dostawczych (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KSD/GDA/0615

OBOWIĄZKI:
- dostawy aut dostawczych do klientów i firm ubezpieczeniowych,
- transfery aut między oddziałami,
- uzupełnianie dokumentów wynajmu,
- inne czynności zleconego przez przełożonego.
WYMAGANIA:
- czynne prawo jazdy kat. B minimum 1 rok,
- doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych (do 3,5 t),
- mile widziany status studenta/ucznia,
- dyspozycyjność ok 20-30 h tygodniowo,
- chęć do wykonywania zleceń i duże zaangażowanie.
OFERUJEMY:
- umowę-zlecenie,
- rozliczenie za wykonane kursy,
- możliwość dłuższej współpracy,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierowca_samochodow_dostawczych_lo4zzm_klo41z/5740-3788-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner