Operator produkcji (m/k) (praca od zaraz)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobczyce
Nr ref.: OPE/DOB/0615

OBOWIĄZKI:
- montaż opraw oświetleniowych oraz drobnych elementów elektronicznych,
- bieżąca kontrola jakości wyrobów gotowych,
- pakowanie produktów gotowych,
- obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń w procesie produkcji,
- przestrzeganie zasad BHP,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
- zdolności manualne,
- dokładność, precyzja,
- komunikatywność,
- dobra organizacja pracy,
- wykształcenie elektroniczne mile widziane.

OFERUJEMY:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość długiej współpracy,
- zatrudnienie przez agencję,
- pracę 2-zmianową.

Oferta pracy tymczasowej jest ważna do 31.07.2015 r.
Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

dodane przez Trenkwalder & Partner