Asystent/ka w dziale księgowości

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczn

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AKS/KRA/0615
OBOWIĄZKI:
- bieżąca praca z dokumentacją księgową,
- kontrola obiegu oraz prawidłowości opisywania i zatwierdzania dokumentów księgowych,
- wsparcie działu księgowości w codziennej pracy,
- inne prace księgowe.
WYMAGANIA:
- podstawowa wiedza z zakresu księgowości,
- dokładność, sumienność oraz komunikatywność,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- mile widziani studenci kierunków ekonomicznych, finansowych oraz rachunkowości.
OFERUJEMY:
- umowę-zlecenie - 12 zł/h brutto,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- oferta pracy tymczasowej ważna do 31.07.2015 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent_ka_w_dziale_ksiegowosci/5600-3669-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner