Pracownik w recepcji (m/k) (praca na wakacje) Kaźmierz

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik w recepcji (m/k) (praca na wakacje)

Miejsce pracy: Kaźmierz
Nr ref.: REC/POZ/0615

OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie, selekcja, rozdział korespondencji przychodzącej, przesyłek oraz czasopism,
- rejestrowanie faktur i pism przychodzących,
- rejestrowanie i przygotowanie do wysyłki korespondencji,
- obsługa centrali telefonicznej,
- przyjmowanie gości firmy i kierowanie ich do odpowiednich osób.
WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie (mile widziane ukończone studia lub studia w toku),
- znajomość obsługi komputera w zakresie podstawowych programów MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point),
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie,
- wysoka kultura osobista.
OFERUJEMY:
- godziny pracy: 08:00 - 16:00,
- pracę w terminie 27.07. - 28.08.2015 r.,
- zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik_w_recepcji_lo4zzm_klo41z_lo4zzpraca_na_wakacjelo41z/5638-3702-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner