Konsultant Telefoniczny (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny (m/k)Numer referencyjny: KON/KRA/0515
  • Kraków

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KON/KRA/0515

OBOWIĄZKI:

- posprzedażowa obsługa klientów firmy,
- monitorowanie nowych zleceń,
- realizowanie założonych celów sprzedażowych (zgodnie z standardami firmy).
WYMAGANIA:
- status studenta,
- duża dyspozycyjność (poniedziałek-piątek),
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (aczkolwiek nie jest konieczne),
- duże zaangażowanie w pracy.
OFERUJEMY:
- umowę zlecenie na dłuższy czas,
- dobre warunki finansowe: stała podstawa 1000 zł netto + atrakcyjne prowizje,
- zatrudnienie przez agencję,
- pracę w młodym, zgranym kilkuosobowym zespole,
- możliwość ustalenia indywidualnego grafiku pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia.
Oferta pracy tymczasowej jest ważna do 30.06.2015 roku.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Konsultant_Telefoniczny_lo4zzm_klo41z/5041-3139-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner