Kierowca karetki (kat. "b")

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: - Rozwożenie krwi. - 1500 zł brutto. Umowa na orkes próbny, docelowo na czas określony. - Nienormowany system czasu pracy. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Kontakt wyłącznie mailowy: tsraptim@wp.pl; ; Wymagane umiejętności: Dyspozycyjność; Komunikatywność; Rzetelność; Prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Nie określono
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-08-16 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/1845

KONTAKT
Firma: Transport sanitarny raptim henryk smolarczyk
Adres: Zabrze , 41814 Zabrze
Telefon: -
E-mail: tsraptim@wp.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV. Kontakt wyłącznie mailowy: tsraptim@wp.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Smolarczyk Henryk

źródło: EURES