WHERE? Madrid, Spain WHEN? Position available from 08.2014 DURATION: 3-6 months HOW MANY HOURS? full time, 40h/week
Nowatorska Spółka Finansowa poszukuje osoby w charakterze:

STAŻYSTA / STAŻYSTKA
W DZIALE ADMINISTRACJI I CUSTOMER SERVICE
WHERE? Cadiz, Spain WHEN? Position available from 09.2014 DURATION: minimum 3 months HOW MANY HOURS? Full-time, 40h/week
French company with office in Paris, Barcelona, Milan, New York and Colombia. The enterprise offers e-mailing campaigns focused on a single marketing operation, based on the objectives of their clients. This company has a professional team who is constantly developing different marketing strategies.
WHERE? Hamburg, Germany WHEN? Position available from 09.2014 DURATION: minimum 3-6 months HOW MANY HOURS? full time, 40h/week

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Great Place to Work® ogłosił po raz czwarty listę Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy na świecie. Trzy pierwsze miejsca zajmują firmy z sektora IT: Google, SAS Institute i NetApp. Te same firmy i dokładnie w tej samej kolejności otwierały także ubiegłoroczną listę TOP 25 na świecie.
Blisko 78% firm ucierpiało z powodu nieuczciwych zachowań pracowników - pokazuje raport Pracodawców PR „Anomia pracownicza w Polsce 2012\\\". Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, że używanie mienia pracodawcy jak swojego jest nie tylko nieetyczne, ale także równoznaczne ze złamaniem prawa, za co grożą poważne konsekwencje. Warto umieć rozdzielić strefę prywatną od zawodowej, także w tym zakresie.
Umożliwienie otrzymania wynagrodzenia za pracę szóstego dnia w tygodniu to zmiana, na której najbardziej skorzystają pracownicy. Aby tak się stało, wystarczy skrócić w tym obszarze okres rozliczeniowy z 12 do maksymalnie 4 miesięcy – twierdzą eksperci.
Jak wynika z obserwacji ekspertów agencji zatrudnienia Manpower, blisko 70% pracodawców szukając pracownika przedstawia znajomość języka angielskiego jako wymóg konieczny. Posługiwanie się nim jest obecnie jedną z podstawowych i niezbędnych umiejętności na rynku pracy i, jak pokazuje analiza ofert rekrutacyjnych, niemal zawsze ułatwia znalezienie zatrudnienia. Z racji rozwijającego się handlu zagranicznego na znaczeniu zyskują też mniej popularne języki obce.
Prawie połowa z nas nie otrzymuje w pracy dodatkowych świadczeń – wynika z raportu Pracuj.pl „Podwyżka bez tabu: benefity po polsku”. Najczęściej oferowane benefity to prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie. Samochód służbowy czy karty przedpłacone to dobra wciąż przeznaczone tylko do wybranych.
Polski rynek IT prężnie się rozwija, a najwięcej ofert z branży oferują Warszawa, Wrocław oraz Kraków - wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez wyszukiwarkę ofert pracy Adzuna.pl. Najbardziej poszukiwani są programiści oraz developerzy z wiedzą dotyczącą baz danych, SQL, Java oraz .NET.

profil_100.png

parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera