AutoReqId: 1907BR
Job Title: PL_Consultant in RAS Team
Location: Kraków
Programme Type: Graduate
Position Type: Full Time
AutoReqId: 1777BR
Job Title: PL Internship in Risk Assurance team
Location: Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław
AutoReqId: 1839BR
Location: Warszawa
2015-03-04 10:35
Praktykant - redaktor
Zapraszamy studentów dziennikarstwa i polonistyki do udziału w grywalizacji redaktorów portalu grywalizacja24.pl.
As an Intern in Reporting team, you will have a chance to gain insight into operational risk management. You will be cooperating with team members and delivering reports and analysis concerning operational risk in UBS.

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Systematyczna poprawa kondycji polskiego rynku pracy przekłada się optymizm pracowników. Aż 70,3% z nas jest ogólnie zadowolonych z wykonywanej pracy, a tylko 5,8% jest niezadowolonych. Wpływ na ocenę sytuacji zawodowej ma nie tylko aktualna sytuacja finansowa pracujących, ale również budowanie relacji z innymi pracownikami.

Czy istnieją obszary, w których od początku zarabia się świetnie i z czasem jest już tylko lepiej? A co ze specjalistami, którzy zaczynają od niskiego pułapu wynagrodzenia? Czy mają szansę na dołączenie do czołówki najlepiej zarabiających? Co, oprócz doświadczenia, ma wpływ na wysokość pensji? Na te pytania odpowiada analiza ponad pół miliona ankiet wypełnionych w serwisie zarobki.pracuj.pl.
Choć pojęcie asertywności stało się w ostatnich latach bardzo popularne, zazwyczaj odnosi się je do życia osobistego. Trudno jednak zaprzeczyć, że asertywność przydaje się także w pracy i w interesach. Problem polega na tym, że określenie to bywa zarówno niedoceniane, jak i błędnie rozumiane.
Konflikty w relacjach pracowników z przełożonym to niezwykle delikatna kwestia, której wyjaśnienie wymaga rzetelności i obiektywności. Trzeba pamiętać, że dobra atmosfera w pracy to jeden z najcenniejszych atutów pracodawcy. Dbałość o poprawne relacje to nie tylko przejaw dobrej woli, ale przede wszystkim obowiązek wszystkich – pracodawcy, kadry kierowniczej oraz każdego z zatrudnionych.
Osoby interesujące się zdrowym stylem życia z pewnością niejednokrotnie zetknęły się z pojęciem „wellness”. Oznacza ono nie tylko dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie, ale także równowagę pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Obecnie coraz częściej zalety tej koncepcji dostrzegają… pracodawcy!
Rozmowa kwalifikacyjna to bez wątpienia najważniejszy etap poszukiwania pracy. Twoje wcześniej zdobyte doświadczenie może pomóc Ci zwrócić na siebie uwagę, ale potrzebujesz prawdziwego asa w rękawie, aby wzbudzić zainteresowanie rekrutującego i dostać wymarzoną pracę. Co jednak robić w chwili, gdy rekruter okazuje się być niechętny, a nawet złośliwy? Zapoznaj się z poradami eksperta portalu monsterpolska.pl, jak ocalić rozmowę kwalifikacyjną lub kiedy należy z niej po prostu zrezygnować.

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera