Rzut oka na mapę i w głowie masz plan kolejnej wyprawy? Rozpiera Cię energia i chęć wyruszenia w nieznane? Pod skórą czujesz dreszcz emocji związany z nadchodzącym wyzwaniem? Wybierz swój szlak i weź udział w wyprawie po karierę!
As an Intern in Corporate Actions Team, you will be responsible for research and maintenance of Corporate Actions in EMEA region, with a view to collecting Portfolio Managers’ responses, reflecting them in our systems, instructing the custodians, posting cash and stock transactions in our accounting system and reconciling positions.
PEX and Change Management Function support various business units in their efforts to improve and optimize their business processes and organizational structure. This support includes either consulting, project lead or projects participation.
AMEDAR CONSULTING GROUP Sp. z o.o. - to polska firma specjalizująca się w doradztwie strategicznym i zarządczym w zakresie zarządzania projektami, zarządzania procesami oraz zarządzania ryzykiem. Naszymi klientami są firmy z sektorów finansowego i administracyjnego, a także branż: budowniczej, edukacyjnej, farmaceutycznej, energetycznej, nieruchomości, produkcji, ochrony zdrowia oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.
Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Ostatni kwartał roku to moment, który firmy często wykorzystują na kompleksowe podsumowanie wyników przedsiębiorstwa oraz pracy zespołów, managerów i poszczególnych pracowników. Sięgają wówczas po pomoc audytorów, dokonujących realnej diagnozy kondycji oraz zasobów przedsiębiorstwa. Jednym z elementów kontroli jest wywiad z pracownikami. Ten jednak dla wielu zatrudnionych wiąże się ze stresem czy lękiem przed jego konsekwencjami.
Zdecydowana większość polskich rekruterów wybiera kandydatów do pracy na podstawie analizy CV (77%) oraz rozmowy kwalifikacyjnej (74%) – wynika z ankiety „Narzędzia w rękach rekrutera” przeprowadzonej wśród specjalistów ds. HR przez eRecruiter. Choć o ostatecznym wyborze nowych pracowników zdają się decydować głównie narzędzia tradycyjne, to firmy coraz chętniej sięgają po nowe technologie – niemal co piąta decyduje się na videorozmowę z kandydatem.
Optymizmem napawają dane z ponad 40 krajów świata, zgromadzone przez Great Place to Work® w ciągu ostatnich 5 lat.Wszędzie tam, gdzie organizowane są konkursy na Najlepsze Miejsca Pracy, mimo wysoko ustawionej poprzeczki, ich laureatom udaje się co roku poprawić dotychczasowe wyniki. Dlaczego firmom tak zależy na zaufaniu i dobrej opinii pracowników?
Jak wynika z raportu Pracuj.pl „Podwyżka bez tabu”, najczęstszym argumentem jaki podają pracodawcy, odmawiając podwyżki, jest trudna sytuacja finansowa firmy. Dla większości aktywnych zawodowo Polaków podwyżka jest motywatorem do dalszej i bardziej efektywnej pracy. Odmowa przyznania podwyżki jest zaś dla części pracowników powodem do rozpoczęcia poszukiwań nowego miejsca pracy.
Powiedzieć dziś o informatyku, że pracuje jako programista, to nie powiedzieć nic. Pole manewru na rynku pracy jest ogromne, sam sektor z każdym dniem zdobywa zaś kolejne gałęzie biznesu. Drapieżna ekspansja, jaką przeżywa w ostatnich latach branża IT i związany z nią rynek zatrudnienia, każe zredefiniować pozycje łowcy i zdobyczy w układzie pracodawca-pracownik. Jak zostać królem polowania?

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera