The Know Your Client (KYC) department allows global financial institutions like UBS to identify Sensitive Clients and to protect company from e.g. financing terrorism, money laundering and fraud. As an intern you will have a chance to support the KYC team in their daily duties connected with business and client information management such as in-depth Internet research and negative news analysis, as well as contact with clients and preparing summary reports.
Wystartowała VIII edycja programu stażowego SNRP - Student Na Rynku Pracy
Wystartowała VIII edycja programu stażowego STUDENT NA RYNKU PRACY
As an Intern in Transition Delivery PMO team you will play important role in supporting Transition team members in areas such as Infrastructure and Knowledge Management. This paid internship will last 3 or 6 months. The role is located in the UBS office in Zabierzow (Krakow Business Park).
Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company, with approximately 305,000 people serving clients in more than 120 countries. Combining unparalleled experience, comprehensive capabilities across all industries and business functions, and extensive research on the world's most successful companies, Accenture collaborates with clients to help them become high-performance businesses and governments. The company generated net revenues of US$30 billion for th

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Prawie co piąty pracownik awansował w ciągu ostatniego roku – takie wnioski płyną z ankiety serwisu infoPraca. Dla ponad ¾ respondentów awans wiązał się z podwyżką.
Sytuacja, w której pracownik oddala się z miejsca pracy przed jej zakończeniem wcale nie musi oznaczać automatycznego zastosowania wobec niego rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia z jego winy. Sytuacje, w których pracodawca ma do tego prawo są ściśle określone.
Którzy specjaliści z branży IT mogą liczyć już na starcie kariery zawodowej na zarobki przekraczające średnią krajową? Na co, oprócz doświadczenia, zwracają uwagę rekruterzy poszukujący specjalistów w tej branży? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl – „Pracuj w IT 2015”.
Zawód HR-owca w ciągu ostatnich lat mocno ewoluował. Choć 3 na 4 rekruterów najwięcej swojego czasu pracy nadal poświęca na prowadzenie procesów rekrutacyjnych, to już niemal połowa specjalistów ds. HR odpowiada także za strategiczne wspieranie biznesu firmy. Trzecim najbardziej czasochłonnym zadaniem rekrutera jest raportowanie – takie są najważniejsze wnioski z badania „Raportowanie w HR” przeprowadzonego wśród HR-owców przez eRecruiter. Raporty na temat prowadzonych rekrutacji są przygotowywane w 65% firm, jednak tylko co piąta z nich używa w tym celu systemu rekrutacyjnego.
Coraz więcej młodych osób zdobywa swoje pierwsze szlify zawodowe już w trakcie studiów. Decydując się na taki krok, warto jednak w sposób przemyślany zaplanować tak swój czas, by kosztem pracy nie ucierpiało nasz przebieg nauki. Oto kilka porad, jak tego dokonać.
Już za kilkanaście tygodni maturzyści przystąpią do egzaminu dojrzałości, jednak co potem? Staną przed trudnym wyborem obrania ścieżki, która zdeterminuje ich całe życie – będą musieli wybrać kierunek studiów, który będzie pasjonujący, a zarazem zagwarantuje pracę.

Konferencja studencka

"Dokąd zmierza świat"

•  NAPISZ REFERAT

•  ZAPREZENTUJ GO

•  WYGRAJ 500 ZŁ

Zgłoszenia do

29 marca!

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera