Zapraszamy studentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, dziennikarstwem i polonistyki do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w naszej firmie. Stanowisko: Praktykant na stanowisku Redaktor portalu turystycznego (praktyka zdalna bezpłatna w trybie eksternistycznym).
2014-10-31 20:00
oferta stażu e-PR
Human Solutions for Business. W chwili obecnej poszukujemy STAŻYSTY, który w perspektywie będzie miał możliwość związania się na stałe z HSB. Obszar działania: e-PR
Empresa ubicada en Zaragoza y dedidaca a la traducción de textos. Utilizan todas la herramientas modernas como enciclopedias, diccionarios, aplicaciones de informática, programas especiales de traducción, etc, para garantizar la más alta calidad de traducción en idiomas como inglés, alemán y español y fidelizar la cultura implícita en cada texto linguístico. Sus principales clientes proceden de países como España, Alemania, Inglaterra, Estados Unidos y Rusia.
MSP Pakt, ośrodek specjalizujący się od 18 lat w branży medycznej, poszukuje praktykantów lub stażystów do przysposobienia na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i promocji szkoleń. Praktyka/Staż płatny. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży i marketingu, a także poznać praktyczne aspekty funkcjonowania firmy - zapraszamy. Jeżeli jesteś kreatywny i lubisz pracować samodzielnie to MSP Pakt daje Ci możliwość organizacji własnego projektu pod nadzorem opiekuna pr

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Weź pod lupę pracodawców z branży handlowej! Kuszą Cię wyzwania zawodowe, z jakimi możesz zmierzyć się w tej gałęzi gospodarki? Masz przeczucie, że to atrakcyjny obszar do rozwoju kariery?
Jak pokazują dane serwisu zarobki.pracuj.pl, częstotliwość przyznawania dodatkowych świadczeń przez pracodawców różni się nie tylko w branżach, ale i województwach. Najczęściej benefity otrzymują osoby pracujące w województwie mazowieckim (65%). Najrzadziej Ci, którzy pracują w świętokrzyskim (45%). Z kolei najpopularniejszymi benefitami są, niezależenie od województwa, te związane ze zdrowiem.
Liczba osób biernych zawodowo zmniejszyła się o jedyne 103 tys. w II kwartale 2014, w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.To pokazuje, że dotychczasowe rozwiązania aktywizujące zawodowo tę grupę były nieskuteczne.Potrzebna jest większa efektywność w wykorzystywaniu nowych instrumentów, które mają poprawić sytuację osób najbardziej oddalonych od rynku pracy.

Jesień nadeszła, temperatury spadają, ale nawet przy tych niekorzystnych warunkach pod biurami można spotkać grupki pracowników zaciągających się papierosem. Przeważnie nie jest to w smak ich pracodawcom, którzy szukając nowych sposobów na zniechęcenie podwładnych do tytoniowego nałogu, uciekają się niekiedy do różnego rodzaju zakazów. Niestety nie zawsze przynoszą one pożądane skutki.
Ogólnopolska firma technologiczna CONNECTIS_ rozpoczyna nieszablonową kampanię rekrutacyjną. Na liście poszukiwanych znajdują się wyłącznie specjaliści IT.
O jakiej pracy marzą Polacy? Pełnej wyzwań, pozbawionej stresu, a może z wysokimi zarobkami? Z badań przeprowadzonych przez serwis pracy Praca.pl wynika, że najważniejsze dla Polaków jest stabilne zatrudnienie. Dla prawie 1/3 badanych pewność posiadania pracy wystarczy, by praca stała się tą wymarzoną!

profil_100.png

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera