Kolejna oferta na praktyki w Grupie PWN. Tym razem do Działu Rozwoju Nowych Produktów. To szansa dla tych co nie boją się wyzwań! Potrafią swobodnie się komunikować i przede wszystkim są kreatywni!
Studenci i absolwenci kierunków informatycznych i pokrewnych!

Czy znacie firmę Imperial Tobacco Polska S.A, jednego z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce? Jako część Imperial Tobacco Group korzystają z międzynarodowych doświadczeń koncernu działającego na ponad 160 rynkach, oferują klientom wachlarz produktów powstających w 47 fabrykach, dzięki zaangażowaniu i kwalifikacjom około 37000 pracowników.

The HR Advisory & Operations team is responsible for the effective delivery of HR Operations transactions and the provision of Advisory Services to employees. They will receive employee queries by telephone, intranet/ portal and email, and will either resolve or escalate each query, utilizing case management technology. They will educate employees on the use of the HR portal to get direct answers to future queries and focus on providing good customer service. This team also provides administrativ
HR transformation agenda is a key priority of UBS. By applying consistent and standardised processes and tools worldwide, the transformation seeks to realign HR to the new market environment and, ultimately, to better support the business.
As an Intern in HR Documentation you will support the team in daily work producing various types of documents related to HR processes.

Internship will last 3 months with possibility of extension.

This role is located in Kraków Business Park in Zabier

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Najważniejsza propozycja TEE, to WORK UK. Jest to program edukacyjny skierowany do studentów, absolwentów i wszystkich młodych osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, które znają język angielski na poziomie komunikatywnym i planują wyjazd do Wielkiej Brytanii w celu odbycia płatnych / niepłatnych praktyk zawodowych w sektorze hotelarsko - gastronomicznym.
Rozmowa kwalifikacyjna może być punktem zwrotnym w twoim życiu zawodowym, dlatego warto się do niej jak najlepiej przygotować. Oto kilka rzeczy, o których powinieneś pomyśleć zanim spotkasz się z rekruterem.
Rynek pracy jest obecnie bardzo konkurencyjny. Dostosowanie swojego życiorysu zawodowego do konkretnego ogłoszenia jest niezbędne, aby uzyskać przewagę nad konkurentami. Opis stanowiska zamieszczony w ogłoszeniu daje mnóstwo wskazówek odnośnie oczekiwań pracodawcy, umożliwiając zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.
Na początku wakacji wiele młodych osób zadaje sobie pytanie, jak je spędzić. Czy powinny wziąć udział w praktyce lub stażu, umożliwiającym wprawdzie zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale najczęściej nie wiążącym się z otrzymaniem wynagrodzenia? Czy też może powinny podjąć pracę, dzięki której będą mogły podreperować swój budżet, ale niekoniecznie będą miały się czym pochwalić w CV? Anna Łukasiewicz – ekspert HR i mentor w programie „Do pierwszej pracy” banku Credit Agricole – przekonuje, że każdy wybór jest właściwy, pod warunkiem, że jest przemyślany.
Doświadczenie zawodowe, wiedza kierunkowa i ukończone kursy najbardziej pomocne w znalezieniu pracy – wynika z ankiety przeprowadzonej wśród studentów kierunków technicznych Politechniki Łódzkiej przez Focus Telecom Polska, dostawcę rozwiązań IT. Co natomiast z języki obcymi? Studenci mówią tak, ale tylko językom programistycznym.
Otrzymanie propozycji pracy jest świetnym uczuciem, szczególnie po długich poszukiwaniach zatrudnienia. Czasem jednak okazuje się, że nie każda oferta jest warta rozważenia. Jakie są racjonalne powody, które mogą Cię skłonić do odrzucenia propozycji pracy? Na te pytanie odpowie Małgorzata Majewska, ekspert portalu monsterpolska.pl.
Kontakt z rekruterem to istotny element starań o pracę. Wciąż jednak nie wszystkie poszukujące zatrudnienia osoby zdają sobie sprawę z tego, że wykonanie przez nich pierwszego ruchu wobec rekrutera jest bardzo skuteczną strategią. Zdecydowanie się na niego może nawet kilkukrotnie zwiększyć nasze szanse, skracając czas poszukiwań. Jak zatem powinien wyglądać taki właściwie przeprowadzony kontakt, a jakich błędów należy unikać?

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera