The Finance Integrated Reporting supports UBS Investment Bank’s Securities business in its core client objectives by helping to design & produce comprehensive metrics and analysis with both an internal and external focus. The team works closely with senior management, regional business & country heads, account managers, research analysts & sales traders to help ensure that UBS IB resources are effectively optimized in the pursuit of maximizing bottom line contribution.
Mobile ENGLISH Group jest międzynarodową siecią szkół językowych wyspecjalizowanych w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego z dojazdem do Klienta. Dążymy do zbudowania silnej, innowacyjnej marki edukacyjnej na globalnym rynku szkół językowych poprzez ciągłe podnoszenie standardów w nauczaniu, obsłudze Klientów i zarządzaniu kadrą lektorską.
WHERE? Madrid, Spain WHEN? Position available from 08.2014 DURATION: 3-6 months HOW MANY HOURS? full time, 40h/week
Nowatorska Spółka Finansowa poszukuje osoby w charakterze:

STAŻYSTA / STAŻYSTKA
W DZIALE ADMINISTRACJI I CUSTOMER SERVICE
WHERE? Cadiz, Spain WHEN? Position available from 09.2014 DURATION: minimum 3 months HOW MANY HOURS? Full-time, 40h/week

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Polski rynek IT prężnie się rozwija, a najwięcej ofert z branży oferują Warszawa, Wrocław oraz Kraków - wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez wyszukiwarkę ofert pracy Adzuna.pl. Najbardziej poszukiwani są programiści oraz developerzy z wiedzą dotyczącą baz danych, SQL, Java oraz .NET.
Weź udział w dyskusji, oceń lokalnych pracodawców i zgarnij bon podarunkowy! KarieraPlus zaprasza do udziału w badaniu fokusowym mającym na celu ocenę pracodawców z branży handlowej działających w Poznaniu i okolicach! Wnieś swój wkład w kształtowanie lokalnego rynku pracy i już dziś zadbaj o to, by w przyszłości trafiały do Ciebie idealne oferty pracy!
Czasy się zmieniają i puste CV z wpisaną jedynie uczelnią wyższą, choćby jedną z najlepszych niestety nie robi dziś wrażenia na potencjalnym pracodawcy. Jedno jest pewne, warto pracować w trakcie studiów, nie musi to być doświadczenie zdobyte w wielkiej korporacji, czy znanej firmie, bo zupełnie nie o to chodzi. Praca w bibliotece, kawiarni, czy pobliskim sklepie spożywczym też wbrew pozorom ma znaczenie dla przyszłego szefa.
Niewdzięczna, ciężka, monotonna, słabo płatna. Niedająca możliwości rozwoju, bez perspektyw… Takie stereotypy na temat pracy w call center panują wśród większości czynnych zawodowo ludzi. A jak jest naprawdę?
Rozmowa o podwyżce u 41% pracujących Polaków wywołuje zdenerwowanie. Denerwujemy się w trakcie rozmowy, ale i przed nią – co piąty pracownik przyznaje, że obawa o nerwową reakcję szefa powstrzymuje go przed zainicjowaniem rozmowyo wynagrodzeniu. Co więcej, 70% z nas uważa, że aby otrzymać podwyżkę, trzeba mieć dobre relacje z szefem, wynika z raportu Pracuj.pl „Podwyżka bez tabu”.

Już długo poszukujesz pracy i nie możesz znaleźć dla siebie nic ciekawego? Może robisz coś nie tak?

profil_100.png

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera