Zastanawiasz się, czy związać swoją zawodową przyszłość z bankowością? Jesteś studentem, absolwentem i chcesz się przekonać, jak funkcjonuje jeden z trzech największych banków w Polsce? Mamy dla Ciebie propozycję!

Bank Zachodni WBK poszukuje kandydatów do odbycia praktyk w oddziałach BZ WBK.
2014-09-01 23:55
Praktyki Letnie w BZ WBK
Ukończyłeś już 3 rok studiów? Marzysz o dobrze płatnej pracy w międzynarodowym środowisku? Pomyśl o wyjeździe na profesjonalną praktykę zagraniczną. Jest to możliwe dzięki projektowi Global Talents realizowanemu przez AIESEC, największą organizację studencką na świecie.
Ukończyłeś 3 rok studiów? Marzysz o dobrej pracy w międzynarodowym środowisku? Pomyśl o wyjeździe na profesjonalną praktykę zagraniczną. Jest to możliwe dzięki projektowi Global Talents realizowanemu przez AIESEC, największą organizację studencką na świecie.

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Szef to też człowiek, ale do dobrych kontaktów z nim warto przywiązać szczególną uwagę. Mogą się okazać kluczem do sukcesu zawodowego lub znacząco utrudnić funkcjonowanie w firmie. Zadbanie o nie powinno być jednym z naszych priorytetów. Ekspert portalu monsterpolska.pl radzi, jak rozmawiać z przełożonym, aby współpraca układała się pomyślnie i jakich zwrotów unikać, by nie narazić się na krytykę.
Na rynku pracy w branży inżynieryjnej od pewnego czasu obserwowany jest trend w kierunku większej specjalizacji w obrębie sprawowanych stanowisk. Sam tytuł inżyniera przestaje wystarczać. Zmienia się też sposób, w jaki inżynierowie poszukują pracy.
Ustalono, iż pracoholicy charakteryzują się specyficznymi cechami osobowości. Osiągają oni wysokie wyniki na skali ugodowości, neurotyzmu i otwartości na doświadczenie, co oznacza, że są skłonni do zachowań altruistycznych, skromni i ulegli, lecz jednocześnie impulsywni, nerwowi i pełni wrogości. Odznaczają się także dużą kreatywnością, zorientowaniem na działanie i otwartością na nowe bodźce.
W CV liczy się nie tylko Twoje doświadczenie zawodowe, kwalifikacje czy przebyte kursy i szkolenia. Możesz przykuć uwagę pracodawcy prezentując się w nim nie tylko jako dobry pracownik, ale i interesująca osoba, mająca swoje pasje i zainteresowania. Jak to zrobić? Poznaj porady ekspertów monsterpolska.pl.
Środowisko fizjoterapeutów od wielu lat przekonuje, że zawód ten nie jest w Polsce zawodem regulowanym. Działalność gospodarczą polegającą na świadczeniu usług fizjoterapeutycznych może założyć każdy. Dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje w zakresie fizjoterapii są wymagane jedynie przy podpisywaniu kontraktu z NFZ.
Kilka miesięcy temu Artur Florczak opublikował na swoim blogu natemat.pl wyniki ankiety, z której jasno wynika, że ludzie cenią bardziej dobrą atmosferę i sympatycznych przełożonych od wysokiej wypłaty. Jak się okazuje znalezienie pracy jest tylko pierwszym krokiem – odnalezienie się w niej wymaga nierzadko pogodzenia wielu czynników. Nie bez znaczenia pozostaje tu poziom satysfakcji zawodowej.
Rozmowa kwalifikacyjna może być punktem zwrotnym w twoim życiu zawodowym, dlatego warto się do niej jak najlepiej przygotować. Oto kilka rzeczy, o których powinieneś pomyśleć zanim spotkasz się z rekruterem.

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera