Praca u nas to 100% przygody. Pracujemy przy różnych projektach, dla wielu klientów, w niejednorodnym środowisku i kontekście kulturowym. PwC 100% możliwości.
Mobile ENGLISH Group jest międzynarodową siecią szkół językowych wyspecjalizowanych w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego z dojazdem do Klienta. Dążymy do zbudowania silnej, innowacyjnej marki edukacyjnej na globalnym rynku szkół językowych poprzez ciągłe podnoszenie standardów w nauczaniu, obsłudze Klientów i zarządzaniu kadrą lektorską. Szkoła językowa Mobile English poszukuje praktykanta do swojego biura w Warszawie.
In this challenging position, you will have an opportunity to co-operate directly with IT Management and assist in the daily tasks, supervising daily operations of IT Delivery department. You will get the opportunity to understand how IT organization operates and how IT projects are managed. You will get a chance to be a vital part of this organization by playing active role in supporting their further growth. Internship will last 6 months.
The successful candidate will be responsible for data reconciliations between Front Office and Credit Risk Control systems. The team liaises with Credit Officers and Analyst community, Salespeople, Trade and IT Support Teams. This paid internship will be based in our office in KBP in Zabierzow and will last 6 months with the possibility of extension. Working hours: 7am - 11pm (two shifts)

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Szef to też człowiek, ale do dobrych kontaktów z nim warto przywiązać szczególną uwagę. Mogą się okazać kluczem do sukcesu zawodowego lub znacząco utrudnić funkcjonowanie w firmie. Zadbanie o nie powinno być jednym z naszych priorytetów. Ekspert portalu monsterpolska.pl radzi, jak rozmawiać z przełożonym, aby współpraca układała się pomyślnie i jakich zwrotów unikać, by nie narazić się na krytykę.
Na rynku pracy w branży inżynieryjnej od pewnego czasu obserwowany jest trend w kierunku większej specjalizacji w obrębie sprawowanych stanowisk. Sam tytuł inżyniera przestaje wystarczać. Zmienia się też sposób, w jaki inżynierowie poszukują pracy.
Ustalono, iż pracoholicy charakteryzują się specyficznymi cechami osobowości. Osiągają oni wysokie wyniki na skali ugodowości, neurotyzmu i otwartości na doświadczenie, co oznacza, że są skłonni do zachowań altruistycznych, skromni i ulegli, lecz jednocześnie impulsywni, nerwowi i pełni wrogości. Odznaczają się także dużą kreatywnością, zorientowaniem na działanie i otwartością na nowe bodźce.
W CV liczy się nie tylko Twoje doświadczenie zawodowe, kwalifikacje czy przebyte kursy i szkolenia. Możesz przykuć uwagę pracodawcy prezentując się w nim nie tylko jako dobry pracownik, ale i interesująca osoba, mająca swoje pasje i zainteresowania. Jak to zrobić? Poznaj porady ekspertów monsterpolska.pl.
Środowisko fizjoterapeutów od wielu lat przekonuje, że zawód ten nie jest w Polsce zawodem regulowanym. Działalność gospodarczą polegającą na świadczeniu usług fizjoterapeutycznych może założyć każdy. Dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje w zakresie fizjoterapii są wymagane jedynie przy podpisywaniu kontraktu z NFZ.
Kilka miesięcy temu Artur Florczak opublikował na swoim blogu natemat.pl wyniki ankiety, z której jasno wynika, że ludzie cenią bardziej dobrą atmosferę i sympatycznych przełożonych od wysokiej wypłaty. Jak się okazuje znalezienie pracy jest tylko pierwszym krokiem – odnalezienie się w niej wymaga nierzadko pogodzenia wielu czynników. Nie bez znaczenia pozostaje tu poziom satysfakcji zawodowej.
Rozmowa kwalifikacyjna może być punktem zwrotnym w twoim życiu zawodowym, dlatego warto się do niej jak najlepiej przygotować. Oto kilka rzeczy, o których powinieneś pomyśleć zanim spotkasz się z rekruterem.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
Polecamy Projekt
profil_100.png

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera