AutoReqId: 2811BR
Job Title: Płatne praktyki w zespole data analytics
Location: Warszawa
Line of Service: Advisory
Programme Type: Student
Position Type: Full Time
AutoReqId: 2656BR
Job Title: Płatne praktyki w zespole grafiki prezentacjnej
Programme Type: Graduate
Position Type: Part Time
Part Time Hours: 30-40 hours
If you are a fresh graduate, last year student or junior professional and you plan to start or develop your career in the compliance, financial crime or anti money laundering area, there is no better place than the Know your Client (KYC) department in UBS.
edge recruitment to agencja doradztwa personalnego, zarejestrowana w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 5038, zajmującą się głównie rekrutacją specjalistów w branży IT jak również realizacją projektów na stanowiska techniczne, inżynierskie oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania w różnych branżach. Od 6 lat współpracujemy z pracodawcami z Polski, Europy i USA.
Wydawnictwo, publikujące czasopisma branżowe, zaprasza do współpracy studentów studiów II stopnia.

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-09-05

Cieśla szlunkowy

Region: świętokrzyskie
Kategoria: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zakres obowiązków: Wykonywanie robót szalunkowych pod betonowanie konstrukcji budynków.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność wykonywania szalunków; Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na st. cieśli szalunkowego min. 2 lata. Wymagana umiejętność wykonywania szalunków. Pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy w Sędowicach (Gm. Michałów) do miejsca wykonywania p;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26080@StPr/12/0173

KONTAKT
Firma: Pphu "tigma" tadeusz majchrowski
Adres: Sędowice 195, 28411 Sędowice
Telefon: 605 865 449
E-mail: biuro@tigma-bud.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Osoby niezarejestrowane w PUP Pińczów zainteresowane tą ofertą pracy powinny osobiście kontaktować się z pracodawcą Panem Tadeuszem Majchrowskim pod nr tel. 605 865 449 lub e-mail: biuro@tigma-bud.pl PPHU TIGMA, Sędowice 195.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Majchrowski Tadeusz

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:02
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Planujesz karierę w branży FMCG? Inspirują Cię ludzie sukcesu? Myślisz o ścieżce menedżerskiej albo po prostu chcesz się się czegoś nauczyć? Weź udział w wyjątkowym webinarze!
Zastanawiasz się w tym momencie nad swoją przyszłością? Nie wiesz czy rzucić swój kierunek studiów albo poszukujesz idealnego kierunku dla siebie? Warto w takich momentach pomyśleć o innych rozwiązaniach, które wcale nie muszą przeszkadzać w nauce na studiach. Szkoły policealne są jednym z takich rozwiązań. Nauka pewnego zawodu, która nie koliduje z zajęciami na uczelni może być wyjściem idealnym. Wiele osób nie wie, że może zostać fryzjerem, masażystą, kosmetyczką lub asystentką stomatologa w rok lub dwa lata.
Bariery komunikacyjne i kulturowe mają ogromny wpływ na prowadzenie działalności przez firmy, które poszukują nowych rynków w innych regionach świata, co potwierdza raport przygotowany przez The Economist – Competing across borders (Konkurencyjność na rynkach zagranicznych).
Wyniki ostatniej edycji badań Bilansu Kapitału Ludzkiego (BKL) pokazują, że ogólna sytuacja rynkowa osób młodych jest relatywnie gorsza od sytuacji osób po trzydziestce. W grupie powyżej 30 r.ż. szansa na bycie bezrobotnym maleje mniej więcej o połowę.
Rynek pracy zmierza w kierunku rynku pracownika. Dla pracodawców oznacza to konieczność silniejszej walki o pozyskanie nowych kandydatów oraz zatrzymanie dotychczasowych pracowników. Jednym z narzędzi w tym pomocnych jest Exit Interview, czyli rozmowa z pracownikiem odchodzącym z firmy. Nie każdy pracodawca jest jednak do niej przekonany. Zamiast pytań badających dokładniej decyzje pracownika, pojawia się retoryczne pytanie „po co pytać, skoro to już koniec?” Nic bardziej mylnego.

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera