Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” współtworzonym przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, Fundację Nutricia, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, Instytut Matki i Dziecka oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem programu jest wzrost świadomości roli żywienia we wczesnym okresie życia wśród pracowników żłobków i rodziców, promowania zrównoważonej diety oraz kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych
Firma Wamech poszukuje zdolnego praktykanta/stażystę na stanowisko Specjalista Ds. Marketingu. Oczekujemy ogromnej kreatywności, umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, oraz determinacji do bycia najlepszym. Kandydaci zostaną poddani konkursowi, najlepsza osoba będzie mogła liczyć na stałe zatrudnienie i kontynuację rozpoczętych prac.
The Know Your Client (KYC) department allows global financial institutions like UBS to identify Sensitive Clients and to protect company from e.g. financing terrorism, money laundering and fraud.

As an intern you will have a chance to support the KYC team in their daily duties connected with business and client information management such as in-depth Internet research and negative news analysis, as well as contact with clients and preparing summary reports.

Internship will last 3 or 6 mon

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Uczelnie zamiast kończyć kształcenie tradycyjnym dyplomem, powinny wyposażyć absolwenta w swego rodzaju biznesplan, dzięki któremu uruchomi własną działalność gospodarczą - ocenił podczas czwartkowej debaty nt. zatrudnienia młodych wiceminister pracy Jacek Męcina.
Zatrudnienie: mobilność pracowników pomoże sprostać wyzwaniom związanym z kwalifikacjami siły roboczej i wyzwaniom demograficznym w UE.
Brak perspektywy awansu, chęć samorealizacji oraz słabe warunki finansowe – takie powody zmiany pracy wskazali Polacy zapytani przez Millward Brown na zlecenie Work Service S.A. Z badania wynika także, że najczęściej kandydaci zamierzają szukać nowego miejsca zatrudnienia przez znajomych (73%), przeglądając ogłoszenia (62%) oraz samodzielnie wysyłając aplikacje do firm (60%). Z kolei aż 64% zapytanych pracodawców planuje prowadzić rekrutacje przez własny dział HR, 43% przez Urzędy Pracy, a co piąta firma zamierza skorzystać z usług agencji doradztwa personalnego.
Ambitni pracoholicy czy ludzie z aspiracjami? Oszczędni materialiści czy świetni rynkowi gracze? Rozważni inwestorzy czy rekiny biznesu? Opinie o Poznaniakach bywają kontrowersyjne, ale ekonomiści nie mają wątpliwości – w stolicy Wielkopolski kwitnie przedsiębiorczość. Prawdziwą perłą w koronie staje się sektor IT. Czy Poznań aspiruje do miana rynkowych liderów?
Według raportu Game Industry Trends z 2012 roku ponad 77% badanych przyznaje, że grała kiedyś w jakąkolwiek grę elektroniczną, a blisko 30% respondentów poświęca im od 1 do 5 godzin tygodniowo. Rola grywalizacji zyskuje więc na coraz większej popularności, a postęp technologiczny pozwala wykorzystać ją także podczas procesu pozyskania pracowników.
97 proc. firm, poszukujących pracowników ze znajomością języka angielskiego, weryfikuje jego poziom u kandydatów. Posiadanie certyfikatu językowego może zwiększyć wynagrodzenie o 16 proc.
Nadchodzące tygodnie to najlepszy czas dla studentów, by rozpocząć poszukiwania swojej pierwszej pracy. Choć może się wydawać, że pogodzenie pracy z nauką jest bardzo trudne, coraz większa liczba studentów zarówno kierunków dziennych, jak i zaocznych podejmuje to wyzwanie i zaskakująco wiele zyskuje.
Badanie firmy Kaspersky Lab obejmujące ekspertów ds. bezpieczeństwa IT na całym świecie pokazało, że pracownicy są opieszali w informowaniu o utracie firmowych urządzeń mobilnych – tylko połowa niezwłocznie zgłasza kradzież takiego sprzętu.
Wchodzące właśnie na rynek pracy pokolenie C nie chce już podporządkowywać się hierarchii. Dąży do tego, by życie było intensywne i by samodzielnie sprawować nad nim kontrolę. Liczy się rozwój i elastyczne godziny pracy. O tym, czy jest to możliwe oraz jak to osiągnąć mówi John Holowaty, presidential marketing director w Juice PLUS+ i były trener personalny.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera