ZenithOptimedia, jeden z największych sieciowych domów mediowych, zaprasza studentów 4 i 5 roku oraz absolwentów do udziału w 3 miesięcznym programie stażowym Szkoła Mediów.
Contract type: Internship
Location: Poznań 61-894 , PL
Education: None
Minimum experience: < 6 months
Duration: Not precised
Location: Katowice 40-114 , PL
Duration : Not precised
Location: Wrocław 50-088 , PL
LICEALIŚCI, STUDENCI ORAZ WSZYSTKIE OSOBY POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA! DOŁĄCZCIE DO NAS JAKO WOLONTARIUSZE!

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Najważniejsza propozycja TEE, to WORK UK. Jest to program edukacyjny skierowany do studentów, absolwentów i wszystkich młodych osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, które znają język angielski na poziomie komunikatywnym i planują wyjazd do Wielkiej Brytanii w celu odbycia płatnych / niepłatnych praktyk zawodowych w sektorze hotelarsko - gastronomicznym.
Za pośrednictwem JPEdukacja można wyjechać na kurs językowy połączony z legalną pracą, dzięki czemu można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz obniżyć koszty pobytu za granicą. Taka możliwość jest w Australii decydując się na pobyt min. 12 tygodniowy i w Kanadzie wybierając program nauka i praca.
Kawa jest jednym z najbardziej powszechnych i popularnych produktów na świecie. W mniejszych bądź większych ilościach, konsumowana jest w każdym zakątku świata. Wielu z nas nie przetrwałoby prawdopodobnie jednego dnia w pracy bez chociaż jednej jej filiżanki. Dlatego też jest ona znakiem nowoczesnego społeczeństwa – zabieganego, aktywnego, pracującego. Ma wiele zalet i w rozsądnych ilościach, warto po nią sięgnąć w pracy.
Czy jesteśmy przywiązani do swojej pracy na tyle, by nie porzucić jej po wygraniu dużej kwoty pieniędzy? A może mając 1 mln złotych po prostu przestalibyśmy pracować? Serwis pracy Praca.pl postanowił sprawdzić, co zrobiłby statystyczny Polak mają do dyspozycji 1 milion złotych.
Kwiecień to miesiąc rozpoczynający nawał rekrutacji do sezonowych prac letnich. Choć do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu, pracodawcy już teraz szukają wsparcia niezbędnego dla nich
w tym gorącym okresie. Poszukiwani są m.in. zbieracze owoców, hostessy, animatorzy, magazynierzy, roznosiciele ulotek, a także pracownicy biurowi.
W pierwszym kwartale najwięcej ofert pracy – 31% - dotyczyło pracy w branży IT. Największy wzrost popytu na pracowników w analizowanym okresie zanotowała kategoria Logistyka / Zakupy / Transport. Zapotrzebowanie na specjalistów tej branży wzrosło ponad 6-krotnie. Najczęściej poszukiwanymi kandydatami byli programiści, inżynierowie i przedstawiciele handlowi. Łączna liczba ofert pracy w pierwszym kwartale 2014 była większa o ponad 30% w stosunku do analogicznego okresu 2013 roku.
Duża konkurencja na rynku pracy sprawia, że kandydaci zrobią wszystko, by wyróżnić się na tle innych i zdobyć wymarzoną posadę. By osiągnąć ten cel często pozwalają sobie na puszczenie wodzy fantazji i do dokumentów aplikacyjnych wpisują rzeczy, które znacznie odbiegają od rzeczywistości. Które rubryki koloryzowane są najbardziej? Jak pokazują badania, aż 85% osób szukających pracy nie pisze prawdy w kwestii znajomości języków obcych, połowa kłamie na temat umiejętności zawodowych, a co trzeci wyolbrzymia swoje osiągnięcia lub przypisuje sobie sukcesy kogoś innego.
Szukanie pracy to ciężka praca – z tego powinien zdawać sobie sprawę każdy wkraczający na rynek zatrudnienia. Dotyczy to zwłaszcza absolwentów uczelni, szkół średnich czy zawodowych. Właściwe przygotowanie i zaplanowanie działań zaoszczędzi nam nerwów związanych z poszukiwaniem swojego miejsca na rynku pracy.
Biorąc pod uwagę trudną sytuację na rynku pracy, zwłaszcza wśród osób młodych, Unia Europejska kładzie duży nacisk na tworzenie warunków sprzyjających studiom, szkoleniom i pracy za granicą. Z racji tego, że te działania stanowią priorytet unijnej polityki społecznej, Komisja Europejska i Euridice sprawdziły, jak w poszczególnych państwach wspierana jest mobilność studentów oraz absolwentów. Jak pokazało badanie, choć Polska wciąż ma sporo do zrobienia, na tle innych państw prezentuje się dobrze.
W dzisiejszych czasach do większości firm aplikuje się online. W świecie nowych technologii CV jest zatem Twoim paszportem – może otworzyć wiele ekscytujących możliwości, jak i zamknąć przed Tobą wiele drzwi. Musisz pamiętać, że pokazuje ono Ciebie nie tylko jako kandydata, ale i jako osobę. Dlatego zobacz, co świadczy o tym, że Twoje CV jest złe lub dobre. Przeczytaj poniższe wskazówki ekspertów monsterpolska.pl i uniknij błędów.
Nowy szef, obowiązki czy utrata stabilizacji w życiu? Co najbardziej niepokoi Polaków przy zmianie pracy? Serwis pracy Praca.pl sprawdził, jakie elementy zmiany pracy są dla pracowników najbardziej stresujące – czego boją się najbardziej idąc do nowej firmy?
Polecamy Projekt
profil_100.png

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera