Description
You will be part of a team providing responsive support to Business Controlling – Equity PBS team within UBS Investment Bank.
This role will primarily face off with Product Controllers located in New York and London.
This paid internship will last 3 or 6 months with possibility of extension and is located in our Office in Zabierzów.
Working hours: 8-22 (shifts)
WHERE? Barcelona, Spain WHEN? Position available from 06.2014 DURATION: minimum 6 months HOW MANY HOURS? full time, 40h/week
WHERE? Leipzig , Germany WHEN? June 2014 DURATION: minimum 5-6 months HOW MANY HOURS? full time, 40h/week
Internship Description Start date July 2014 Duration 3-6 months Department Reception / Customer Service Internship International Recepcionist in a youth hostel Working hours full-time Salary 100 € Benefits: Board and Accommodation
Musisz odbyć staż w ramach studiów, ale masz już nudnych obowiązków w kolejnych redakcjach? Dobrze trafiłeś. Z nami będziesz mógł się rozwijać oraz sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce. Masz szanse posmakować prawdziwego życia dziennikarza i redaktora. Nasza redakcja prowadzi największy branżowy portal security 4safe.pl. Działamy od 2002 roku i mamy wypracowaną na rynku markę. Ucz się zawodu z najlepszymi.

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Najważniejsza propozycja TEE, to WORK UK. Jest to program edukacyjny skierowany do studentów, absolwentów i wszystkich młodych osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, które znają język angielski na poziomie komunikatywnym i planują wyjazd do Wielkiej Brytanii w celu odbycia płatnych / niepłatnych praktyk zawodowych w sektorze hotelarsko - gastronomicznym.
Za pośrednictwem JPEdukacja można wyjechać na kurs językowy połączony z legalną pracą, dzięki czemu można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz obniżyć koszty pobytu za granicą. Taka możliwość jest w Australii decydując się na pobyt min. 12 tygodniowy i w Kanadzie wybierając program nauka i praca.
Rynek pracy jest obecnie bardzo konkurencyjny. Dostosowanie swojego życiorysu zawodowego do konkretnego ogłoszenia jest niezbędne, aby uzyskać przewagę nad konkurentami. Opis stanowiska zamieszczony w ogłoszeniu daje mnóstwo wskazówek odnośnie oczekiwań pracodawcy, umożliwiając zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.
Na początku wakacji wiele młodych osób zadaje sobie pytanie, jak je spędzić. Czy powinny wziąć udział w praktyce lub stażu, umożliwiającym wprawdzie zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale najczęściej nie wiążącym się z otrzymaniem wynagrodzenia? Czy też może powinny podjąć pracę, dzięki której będą mogły podreperować swój budżet, ale niekoniecznie będą miały się czym pochwalić w CV? Anna Łukasiewicz – ekspert HR i mentor w programie „Do pierwszej pracy” banku Credit Agricole – przekonuje, że każdy wybór jest właściwy, pod warunkiem, że jest przemyślany.
Doświadczenie zawodowe, wiedza kierunkowa i ukończone kursy najbardziej pomocne w znalezieniu pracy – wynika z ankiety przeprowadzonej wśród studentów kierunków technicznych Politechniki Łódzkiej przez Focus Telecom Polska, dostawcę rozwiązań IT. Co natomiast z języki obcymi? Studenci mówią tak, ale tylko językom programistycznym.
Otrzymanie propozycji pracy jest świetnym uczuciem, szczególnie po długich poszukiwaniach zatrudnienia. Czasem jednak okazuje się, że nie każda oferta jest warta rozważenia. Jakie są racjonalne powody, które mogą Cię skłonić do odrzucenia propozycji pracy? Na te pytanie odpowie Małgorzata Majewska, ekspert portalu monsterpolska.pl.
Kontakt z rekruterem to istotny element starań o pracę. Wciąż jednak nie wszystkie poszukujące zatrudnienia osoby zdają sobie sprawę z tego, że wykonanie przez nich pierwszego ruchu wobec rekrutera jest bardzo skuteczną strategią. Zdecydowanie się na niego może nawet kilkukrotnie zwiększyć nasze szanse, skracając czas poszukiwań. Jak zatem powinien wyglądać taki właściwie przeprowadzony kontakt, a jakich błędów należy unikać?
Pośród przyczyn, dla których osoby szukające pracy przez długi czas nie mogą jej znaleźć są również i takie, na które wpływ mają nie czynniki rynkowe, a sami kandydaci. Na podstawie obserwacji uczestników programów outplacementowych, eksperci firmy doradztwa personalnego ManpowerGroup wyłonili powtarzające się często przyczyny problemów w znalezieniu pracy, z których nie zawsze osoby bezrobotne zdają sobie sprawę.
Zdrowy balans między pracą a życiem prywatnym jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Gdy obowiązki służbowe uległy spiętrzeniu, urlop pomaga utrzymać efektywność, kreatywność i wigor na wysokim poziomie. Dzięki niemu wrócimy znów do formy i po powrocie będziemy mogli zdobywać kolejne szczyty.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera