AutoReqId: 2811BR
Job Title: Płatne praktyki w zespole data analytics
Location: Warszawa
Line of Service: Advisory
Programme Type: Student
Position Type: Full Time
AutoReqId: 2114BR
Job Title: PL Płatne praktyki w zespole usług księgowych
Location: Poznań
AutoReqId: 2656BR
Job Title: Płatne praktyki w zespole grafiki prezentacjnej
Programme Type: Graduate
Position Type: Part Time
Part Time Hours: 30-40 hours
Internship Description Start date May 2015 Duration 3-6 months Department Marketing / Communication / Publicity Internship Marketing, communication and commerce intern (English) - Company Madrid Working hours full-time Salary 500 €
This hotel is part of a hotel group in Ibiza. They are located in San Antonio's Bay, one of the most turistics places in Ibiza. It provides a wide range of services to spend delightful holidays on the island during the summer: swimming pool, gastronomic restaurant,etc.).

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Przeładowanie obowiązkami, niskie zarobki, pomijanie przy awansach i podwyżkach – to tylko niektóre powody, będące ogniskiem zapalnym niezadowolenia, które z czasem może przerodzić się w stan permanentnej frustracji. Wiele elementów wywołujących ten przykry stan można bardzo łatwo zmienić, z korzyścią zarówno dla pracownika, jak i firmy.
Według popularnych żartów krążących w Internecie, idealny pracownik powinien posiadać status studenta, mieć 20 lat i kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Coraz większa konkurencja na rynku pracy, rosnące oczekiwania pracodawców i doniesienia mediów o bezrobociu sprawiają, że młodzi ludzie odczuwają coraz silniejszą presję i obawiają się, czy po ukończeniu studiów znajdą pracę. Jak sobie poradzić z tym stresem? – radzi ekspert monsterpolska.pl.
Coraz więcej pracowników IT wybiera pracę zdalną. Jak wynika z codziennych obserwacji rynku przez konsultantów firmy doradztwa personalnego Experis, dla ok. 10% osób zatrudnionych w branży IT jest to jedyna forma pracy. Znacznie więcej, bo ok. 60% decyduje się na nią w części. Zwykle w różnych proporcjach, z których najpopularniejsze to jeden lub dwa dni tygodniowo, choć czasem liczba ta wzrasta.
Z badania przeprowadzonego przez Pracuj.pl wynika, że elementem, który najbardziej zniechęca kandydatów do aplikowania, jest brak nazwy firmy w ogłoszeniu (62% wskazań). Ponad połowa rekrutowanych nie¬chętnie odpowiada na oferty pracy, w których nie jest jasno określone stanowisko pracy (53%), lub gdy brakuje szczegółowych informacji na temat tego, co firma oferuje pracownikowi (51%). Eksperci platformy rekrutacyjnej eRecruiter podkreślają, że decyzję o tym, czy aplikować na dane stanowisko pracy, kandydat podejmuje najczęściej w ciągu kilku sekund. W pierwszej kolejności ma na to wpływ właśnie ogłoszenie o pracę.
Zdarzają się sytuacje, kiedy musimy zostać w pracy dłużej. Niektórzy pracownicy traktują to jako możliwość wykazania się, dodatkowego zarobku, inni woleliby poświęcić ten czas na życie prywatne. I choć w niektórych przypadkach, np. dokończenia ważnego projektu taka sytuacja jest uzasadniona, to jednak, gdy staje się codziennością - może powodować przemęczenie i frustrację. Jak więc odmawiać, nie ryzykując utraty pracy, uznania przełożonych lub premii?
Pracodawcy w coraz większym stopniu zdają sobie sprawę z tego, że zadowolony pracownik szybciej i lepiej wykonuje swoje obowiązki. Firmy prześcigają się więc w pomysłach na to, jak dobrze motywować pracowników hojnymi benefitami. Wiedzą, że zatrudnionym nie wystarczają już pozapłacowe świadczenia typu „wczasy pod gruszą”, czy paczki na święta.

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera