The company is the n°1 Online shoe store in Europe. It continues its strong growth since its creation in 2006 with a turnover of more than 130 million euros in 2013. It is now one of the most successful in the fashion market in France and Europe with more than 200 employees. A young and dynamic company present in twenty European countries and that continues to grow strongly internationally.
Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 15 lat bada internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Gemius działa w 36 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA).
Zapraszamy do udziału w darmowym kursie komputerowym kończącym się certyfikatem ECDL, przeznaczonym dla mieszkańców woj. dolnośląskiego.
Udział w projekcie przeznaczony jest dla osób bezrobotnych, posiadających maksymalnie średnie wykształcenie lub wiek 50+.
Jeżeli spełniasz jeden z wymienionych warunków to zgoś się do nas:
Learning-Agency
mail: ma.learning-agency@wp.pl
tel. 730-017-630
2015-01-31 00:00
Asystent ds. marketingu
Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Sizeer, 50 Style, Symbiosis oraz marki Timberland, obuwie Lacoste, Umbro, Lotto, New Era i O’Neill. W związku z kolejną Edycją Programu Praktyk, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent ds. e-marketi
2015-01-31 20:50
Programisa PHP
Kariera Service, firma doradczo - konsultingowa nr 8087, specjalizująca się m. in w rekrutacji oraz outsourcingu pracowniczym, dla jednego z naszych klientów poszukuje młodych i ambitnych absolwentów na stanowisko:
Programista PHP
Lublin

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
Od dawna istnieje przeświadczenie, że aby pracować w gabinecie stomatologicznym, trzeba ukończyć studia wyższe. Nic bardziej mylnego! Istnieją zawody, które umożliwiają zatrudnienie w branży stomatologicznej, jednocześnie nie wymagając tytułu magistra. Należą do nich m. in. ASYSTENTKA i HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA.
Nowoczesne Technologie nie zwalniają tempa rozwoju, co przekłada się bezpośrednio na liczbę ofert pracy publikowanych na monsterpolska.pl. Na brak ofert pracy nie mogli narzekać również pracownicy Obsługi Klienta (18%). Całkowita liczba ofert pracy opublikowanych w IV kwartale ubiegłego roku wzrosła o 18% w porównaniu z III kwartałem 2014.
Decyzja o całkowitej bądź częściowej zmianie ścieżki kariery dotyczy praktycznie każdego pracownika. Bardzo często motywacją do niej jest mało satysfakcjonująca praca, niewłaściwy szef, czy też chęć sprostania nowym wyzwaniom. Nie każdy z nas jest jednak na taką zmianę gotowy.
Wrocław – 11 luty 2015, Kraków – 12 luty2015. Zapraszamy w Polsce na dni otwarte, gdzie będzie można się z nami spotkać osobiście i dowiedzieć jeszcze więcej o czołowych szpitalach, z którymi współpracujemy.
Prawnik, lekarz, architekt, stomatolog to według polskich studentów najbardziej prestiżowe profesje - wynika z badania opinii „RECEPTA na sukces w farmacji” przeprowadzonego na zlecenie Gedeon Richter. Skoro zajęcia medyczne od zawsze plasują się na szczycie listy tych najbardziej poważanych, zastanawia fakt, co stało się z zawodem farmaceuty? Jedynie 3% respondentów (wykluczając studentów farmacji) wskazało ten zawód jako prestiżowy – profesję, która stoi w służbie naszemu zdrowiu.

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera