As an Intern in Corporate Actions Team, you will be responsible for research and maintenance of Corporate Actions in EMEA region, with a view to collecting Portfolio Managers’ responses, reflecting them in our systems, instructing the custodians, posting cash and stock transactions in our accounting system and reconciling positions.
PEX and Change Management Function support various business units in their efforts to improve and optimize their business processes and organizational structure. This support includes either consulting, project lead or projects participation.
AMEDAR CONSULTING GROUP Sp. z o.o. - to polska firma specjalizująca się w doradztwie strategicznym i zarządczym w zakresie zarządzania projektami, zarządzania procesami oraz zarządzania ryzykiem. Naszymi klientami są firmy z sektorów finansowego i administracyjnego, a także branż: budowniczej, edukacyjnej, farmaceutycznej, energetycznej, nieruchomości, produkcji, ochrony zdrowia oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.
Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.
2014-11-28 23:55
Praktyki w Grupie PWN
Chcesz zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie? Masz lekkie pióro, umiesz redagować krótkie teksty i chętnie podejmujesz się stawianych przed Tobą wyzwań? Zapraszamy na praktyki do Grupy PWN!

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
W każdej firmie zdarza się, że pracownicy muszą załatwić prywatną sprawę w godzinach pracy czy też wyjść z firmy wcześniej. W jaki sposób pracodawca może uregulować te kwestie tak, by nie wprowadzać zbędnej biurokracji, a jednocześnie utrzymać płynną organizację pracy?

Ostatni kwartał roku to moment, który firmy często wykorzystują na kompleksowe podsumowanie wyników przedsiębiorstwa oraz pracy zespołów, managerów i poszczególnych pracowników. Sięgają wówczas po pomoc audytorów, dokonujących realnej diagnozy kondycji oraz zasobów przedsiębiorstwa. Jednym z elementów kontroli jest wywiad z pracownikami. Ten jednak dla wielu zatrudnionych wiąże się ze stresem czy lękiem przed jego konsekwencjami.
Zdecydowana większość polskich rekruterów wybiera kandydatów do pracy na podstawie analizy CV (77%) oraz rozmowy kwalifikacyjnej (74%) – wynika z ankiety „Narzędzia w rękach rekrutera” przeprowadzonej wśród specjalistów ds. HR przez eRecruiter. Choć o ostatecznym wyborze nowych pracowników zdają się decydować głównie narzędzia tradycyjne, to firmy coraz chętniej sięgają po nowe technologie – niemal co piąta decyduje się na videorozmowę z kandydatem.
W dniu 18 listopada 2014 r. odbył się Dzień Otwarty w PCO S.A. przygotowany z myślą o studentach kierunków technicznych, zainteresowanych tematyką nowych technologii w polskim przemyśle obronnym.
Optymizmem napawają dane z ponad 40 krajów świata, zgromadzone przez Great Place to Work® w ciągu ostatnich 5 lat.Wszędzie tam, gdzie organizowane są konkursy na Najlepsze Miejsca Pracy, mimo wysoko ustawionej poprzeczki, ich laureatom udaje się co roku poprawić dotychczasowe wyniki. Dlaczego firmom tak zależy na zaufaniu i dobrej opinii pracowników?
Jak wynika z raportu Pracuj.pl „Podwyżka bez tabu”, najczęstszym argumentem jaki podają pracodawcy, odmawiając podwyżki, jest trudna sytuacja finansowa firmy. Dla większości aktywnych zawodowo Polaków podwyżka jest motywatorem do dalszej i bardziej efektywnej pracy. Odmowa przyznania podwyżki jest zaś dla części pracowników powodem do rozpoczęcia poszukiwań nowego miejsca pracy.

profil_100.png

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera