AutoReqId: 1907BR
Job Title: PL_Consultant in RAS Team
Location: Kraków
Programme Type: Graduate
Position Type: Full Time
AutoReqId: 1777BR
Job Title: PL Internship in Risk Assurance team
Location: Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław
AutoReqId: 1839BR
Location: Warszawa
As an Intern in Reporting team, you will have a chance to gain insight into operational risk management. You will be cooperating with team members and delivering reports and analysis concerning operational risk in UBS.

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2012-10-14

Kuśnierz

Region: śląskie
Kategoria: Produkcja / Przemysł

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Obróbka skór, nabijanie, cięcie skór na specjalistycznej maszynie, zszywanie, szycie i krojenie czapek.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1950

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 370-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie, CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-07 07:00:01
Komentarze

dział ogólnopolski PRACA - nawigacja w dziale
STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:
W styczniu ponad jedna piata ofert pracy (23%) dedykowana była specjalistom z kategorii IT oraz Nowoczesne Technologie. Na drugim miejscu w zestawieniu monsterpolska.pl, uplasowały się ogłoszenia dla specjalistów Sprzedaży oraz Sprzedaży Detalicznej (17%). Podium zamknęła kategoria Obsługa Klienta, z udziałem na poziomie 16% w ogólnej puli ofert. Znacznie wzrosło zapotrzebowanie na Inżynierów, liczba ofert pracy wzrosła o 25%.
Z danych serwisu zarobki.pracuj.pl wynika, że początek kariery nie zawsze wiąże się z niskimi zarobkami. Nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą liczyć na przeciętne pensje powyżej 3000 zł netto – jak ma to miejsce np. w przypadku początkujących pracowników odpowiedzialnych za doradztwo i konsulting czy informatyków odpowiedzialnych za rozwój oprogramowania.
W powszechnej świadomości pokolenie Y rysuje się jako generacja roszczeniowa, nielojalna i leniwa. Ma to szczególnie istotne znaczenie dla pracodawców, zważywszy że wkrótce generacja Y stanowić będzie 75 proc. zasobów ludzkich w organizacjach. Obraz Ygreków ma zmienić startująca właśnie kampania świadomościowa #jestemYgrekiem. nie jestem leniem. realizowana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.
Systematyczna poprawa kondycji polskiego rynku pracy przekłada się optymizm pracowników. Aż 70,3% z nas jest ogólnie zadowolonych z wykonywanej pracy, a tylko 5,8% jest niezadowolonych. Wpływ na ocenę sytuacji zawodowej ma nie tylko aktualna sytuacja finansowa pracujących, ale również budowanie relacji z innymi pracownikami.

Czy istnieją obszary, w których od początku zarabia się świetnie i z czasem jest już tylko lepiej? A co ze specjalistami, którzy zaczynają od niskiego pułapu wynagrodzenia? Czy mają szansę na dołączenie do czołówki najlepiej zarabiających? Co, oprócz doświadczenia, ma wpływ na wysokość pensji? Na te pytania odpowiada analiza ponad pół miliona ankiet wypełnionych w serwisie zarobki.pracuj.pl.
Choć pojęcie asertywności stało się w ostatnich latach bardzo popularne, zazwyczaj odnosi się je do życia osobistego. Trudno jednak zaprzeczyć, że asertywność przydaje się także w pracy i w interesach. Problem polega na tym, że określenie to bywa zarówno niedoceniane, jak i błędnie rozumiane.

PwC_logo_new_150_biale_tlo.png
Dołącz do PwC i pracuj dla najbardziej znaczących klientów w świecie biznesu. Aplikacje na praktyki i do pracy znajdziesz na pwc.pl/kariera